Güncel Haberler

2018 NBA Draft sınıfı, on yılın en iyileri arasında yer alabilir

the 2018 class, including deandre ayton, blows by the rest of the field.

Deandre Ayton’ın da dahil olduğu 2011 sınıfı sahanın geri kalanı tarafından esiyor.
Resim: Getty Images

NBA draft sınıfına 2011 iyi bakmamızın zamanı geldi.

3355

Bu draft sınıfının genel olarak bir numaralı oyunu Deandre Ayton’ı seçin ve Trae Young’ın NBA playoff süperstarı olarak hızlı yükselişi, bu sınıftaki oyuncuları kaç kişinin izlediğine dair düşünce sürecini tamamen değiştirdi.

Bir yıl önce, çoğu kişi buna Luka taslağı olarak bakardı. Young, Atlanta’da iyiyken, kafaları çevirecek kadar tutarlı bir şekilde kazanmıyordu. Ayton, bu sezon sonunda yetiştiği oyuncuyla neredeyse aynı değildi ve Jaren Jackson Jr. haklıydı ama tüm kariyeri boyunca sakatlıklarla uğraştı.

Bu sezon sonu, bu draft sınıfında gözlerimizi o kadar çok yeteneğe açtı ki, onu son on yılın en derinlerinden biri olarak düşünmeye başlamamız gerekiyor.

Collin Sexton, Gary Trent Jr., Shai gibi bu yıl playofflara bile katılmayan ancak normal sezonda hala potaya giren oyunculardan bahsetmiyorum bile. Gilgeous-Alexander, Miles Bridges ve Devonte’ Graham bunlardan birkaçı.

1741282207379201779

G/O Medyası komisyon alabilir

sınıfı, o on yılın taslaklarına baktığımızda şimdilik kendi sınıfında olacak. Kawhi Leonard, Klay Thompson, Kemba Walker, Jimmy Butler ve Kyrie Irving ile tartışamazsınız.

Ama 2011 sınıfının ikinci sınıf için bir argümanı olabilir. -Bize Jayson Tatum, Donovan Mitchell ve Bam Adebayo’yu veren 2017 sınıfıyla rekabette son on yılın en iyi draft sınıfı ve bize Ben Simmons, Jaylen Brown, Jamal Murray ve Brandon Ingram’ı veren 2017 sınıfı. 2011 sınıfı zaten Luka’daki bu adamlardan herhangi birinin en iyi oyuncusuna sahip ve şu şekilde bir iddiada bulunabilirsiniz 2018 sonraki seçimlerde daha iyi rol oynayan oyunculara sahip.

Her şey olması gerektiği gibi ilerlerse, 2011 sınıfın bir sonraki 10 ile

arasında lig üzerinde derin bir etkisi olacaktır. mevsimler.

2011 sınıfı oynayacak bir şey değil — bu adamlar gerçekten çember olabilir.