Güncel Haberler

A-Rod, erkek ürün grubu için makyaj yapmaya başlıyor ve hepimiz bunun için varız!

a-rod knows he’s gotta keep that skin looking smooth like his swing.

A-Rod, o teninin sallanışı gibi pürüzsüz görünmesini sağlaması gerektiğini biliyor.
Resim: Getty Images

Olabilir Ayrılık, belki Maybelline’dir. Bak, hepimiz kalp kırıklarını farklı şekilde ele alıyoruz. Bazılarımız saç rengimizi değiştirir. Bazılarımız ruh arayışlarına çıkarız. 30 için Tinder’ı yeniden indirirken birkaç saat boyunca kontrolsüzce hıçkıra hıçkıra ağlıyorum inci zaman. Eski MLB All-Star Alex Rodriguez için, kendisinin ve eski karısının geçen yıl yatırım yaptığı aynı şirketle erkekler için makyaj başlatıyor olabilir. devam etme yöntemi olsun.

A-Rod iş girişimlerine yabancı değil, eski All-Star kendi şirketini kurdu – A-Rod Corp – in 2003 ve o zamandan beri Snapchat, VitaCoco gibi diğer büyük şirketlere yatırım yaptı ve NRG eSporları. Şimdi bu işi bilen bir adam. Rodriguez, Shark Tank rol arkadaşlarından bir iki şey öğrenmiş olmalı, çünkü video oyunlarına veya son zamanlarda herhangi bir dijital çılgınlığa yatırım yapmak büyük paralar anlamına geliyordu.

O ana kadar, Rodriguez His & Hers ile işbirliği yaptı – başka bir şirket Rodriguez ve eski sevgilisi Jennifer Lopez, geri yatırım yaptı 2020 – erkekler için ilk makyaj ürünlerini yaratmak. Şimdi, eski bir haber spikeri olarak, iyi bir astar ve temelin değerini biliyorum, bu yüzden böyle bir hamle yaptığı için Rodriguez’e sağlam bir selam ve golf alkışı sunuyorum. Ancak, onun küçüklüğünden ötürü ayakta alkışlarım.

J.Lo kendi güzellik cilt bakım serisini çıkardı bu yılın başlarında ve bu anlaşmayı yaparken A-Rod’un aklının arkasında olduğunu düşünmüyorsanız, çok yanılıyorsunuz. Bazı erkeklerin terk edildikten sonra eski sevgililerine geri dönmek için gidecekleri uzunlukları ifade edemem. Bazı insanların ortaya çıkardığı şey gerçekten dikkate değer. A-Rod’un bunu kısmen J.Lo. Rodriguez, “[Affleck] ‘ın kollarına koştuğunu görmenin dişlere gerçek bir tekme olduğunu” belirtti.

Sadece bir Makyaj yapan erkekleri normalleştirmek için iyi bir iş fikri, ancak Rodriguez artık flört dünyasına geri döndüğünde kusurlarını örtmek için kendi çizgisini de alıyor. ÇİFTE NAZAR! NE PÜRÜZSÜZ BİR HAREKET! Daha pürüzsüz olan tek şey, elbette Ken Griffey Jr.’ın ardından ikinci.

G / O Media komisyon alabilir

Rodriguez bir plak yapımcısı olursa ve Shakira’nın bir sonraki albümünü bu oranda finanse etse ya da MLB Network’e gidip Robert Pattinson’ın olacağını düşündüğünü söylese şaşırmam. Ben Affleck’ten daha iyi bir Batman. Amerika Beyzbol Yazarları PED’lerde ani bir fikir değiştirmedikçe, A-Rod MLB Hall of Fame’e girmeyecek, ancak bu tek hamle için ayrılık sonrası Onur Listesi’nde bir yer kazandı. İyi oynadın efendim. Gerçekten iyi oynadım.