Güncel Haberler

Ademola Lookman: 'Ailemi riske atmayan kararlar vermem gerekiyordu'

Fulham, yetiştirilme tarzını, Hasenhüttl'ün oyununu yükseltmek için bahşişini ve yedek bir görünümün hayatını nasıl değiştirdiğini tartışıyor

Ademola Lookman, Peckham'daki çocukluğunu hatırlarken, "Hayat zordu," diyor. “Yapmadığım bazı geceler vardı… bunu nasıl söyleyebilirim? En iyi yemeğe sahip değildim. Gençken de bazı şeylerim yoktu. Annem için gerçek bir mücadeleydi ve hepimize bakmak zorunda kaldı. Elinden gelenin en iyisini yaptı ve masada yiyecek olduğundan ve benim giyecek kıyafetlerim olduğundan emin oldu. Annemden isteyebileceğim her şeyi bana verdi. Mutluydum ama yaşlandıkça onun için ne kadar zor olduğunu anlıyorsun. "

23 yaşındaki Lookman, İngiltere'deki en ilginç ve yetenekli genç futbolculardan biridir. Futbolda alışılmadık bir yolculuğa çıktığı için 16 yaşına kadar Londra'nın tüm profesyonel kulüpleri tarafından görmezden gelinmiştir. 2018'in başlarında, Everton ve Premier Lig'e geçmeden önce Charlton için oynamış olan Lookman'ın "inatçılığı", Şampiyonada Derby County'ye kiralanmak yerine Bundesliga'da RB Leipzig'e katılmak için ısrar ettiğinde Sam Allardyce tarafından sorgulandı .

Okumaya devam et …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir