Güncel Haberler

Avs hayranı için tarih harika gidiyor, NHL'nin gözlerini gerçek kapsayıcılığın nasıl göründüğüne açabilir

looks like a second date is in order.

Sırada ikinci bir randevu var gibi görünüyor.

Ekran Görüntüsü: Twitter: @owsluh

Bazen spor çok tatlıdır ve son iki gün spor dünyasının bir köşesinde oldukça şirin geçmiştir. Geçen ay Arizona Diamondbacks’e oyunlarında gerçekleşen bir tarih hakkında bir tweet’i gibi, Colorado Avalanche hesabına basit bir tweet ile başladı. Salı.

Oradan Çığ, görünüşe göre bu tarihle çok ilgilendi. Koltuğunun nerede olduğunu ve güncellemeleri sorarak ona cevap verdiler. Dün gece oyun sırasında orijinal tweet’i retweet ettiler ve işlerin nasıl gittiğini sordular. Karşılığında sevgilisiyle bir fotoğraf paylaştı.

Birçok insanın randevunun iki kadın arasında olacağını varsaydığını sanmıyorum, ama bu çok yakışmış . Onur ayını başlatmak için, Çığ onunla birlikte yuvarlandı ve NHL’nin en kapsayıcı spor ligi olarak bilinmemesine rağmen, ikisi için büyük destek gösterdi. ). NHL Network yanıtlarında mor bir kalple karşılık verdi, USA Hockey instagram hesabı onlar hakkında yazdı ve maçta jumbotrona bindiler.

1742114405236465553

G/O Medyası komisyon alabilir

Belki Gaby ve Sydnee ligin açmaması gereken birkaç kişinin gözünü açtı sadece 50 yaşındaki bira içen erkeklere pazarlama yapın. Spor herkes içindir. Sadece güzel bir gökkuşağı grafiği yayınlamak yerine, NHL temsil ve katılım için gerçek bir platform sağlamaya devam etmelidir.