Güncel Haberler

Brooklyn tekrar geri dönecek

you haven’t seen the last of these guys.

Bu adamların sonuncusunu görmedin.
Resim: Getty Images

Eski deyişi bilirsiniz: “Oyunları bu yüzden oynuyorlar.”
83033862953072706734

Şey, NBA ve hayranları Nets ile bu sezon. Brooklyn’i tüm sezon boyunca rahatsız eden şey, en önemli anda sağlıklı kalamamasıydı ve playofflarda da aynı hikayeydi.

Birçok kişinin yenilmez olduğunu söylediği takım birdenbire oldu Ölümlü bir kez yaralanmalar soyunma odasına sızmaya başladı. Büyük 3, normal sezonda nadiren birlikte oynadı ve playofflarda, önemli olduğunda asla birlikte sahada olmadılar.

Kevin Durant, Nets’i bugüne kadar taşıdı. Bucks’a karşı konferans yarı final serisinin son üç maçında olduğu gibi. Sayıları çılgıncaydı çünkü olması gerekiyordu. Harden sakatlığı nedeniyle tek ayak üzerinde oynuyordu, Kyrie Irving ise kötü bir ayak bileğiyle sahalardan uzak kaldı.

G/O Medya komisyon alabilir

Ağlar, bazen sporda – ve hayatta – kontrolünüz dışındaki güçler sonucunuzu belirlediğinde olanların kurbanlarıdır.

Bu Brooklyn takımı muhtemelen gelecek sezon geri dönecek ve herkes sağlıklı olduğunda bir kez daha şampiyonluk adayları olacaklar. Göz ardı edilemeyecek kadar çok yetenekleri var. Harden, oyundaki en iyi kolaylaştırıcılardan biri olmaya geri dönecek. Kyrie saf bir kova avcısı olacak ve Durant yine tartışmasız oyundaki en iyi oyuncu olacak.

Bu sezon dışında neler olacağını ve insanların Brooklyn’deki Büyük Üçlü’ye nasıl tepki vereceğini görmek ilginç olacak. Lakers gelecek sezon da daha sağlıklı olacak, bu yüzden bu da dikkate alınması gereken bir şey.

Brooklyn deneyinin birinci yılı çoğu gibi bir şampanya duşuyla bitmedi. lig öngördü, ancak Nets’in koşusu henüz bitmedi. Geri dönecekler ve gelecek yıl yine şampiyonluk bayrağı için mücadele edecekler.