Güncel Haberler

Bu sadece korkunç

ah hell no!

Ah lanet olsun!

Resim: Getty Images

Bazen berbat şeyler olur. Şu anda durum bu. Atlanta Braves’in yıldız dış saha oyuncusu Ronald Acuña ön çapraz bağını yırttı ve sezon sonu ameliyatı olacak.143991768335291

Acuña oyundaki en parlak genç yıldızlar ve sezonun geri kalanında hepimiz onsuz daha kötü durumdayız. Braves’in bu sezon NL Doğu’da rekabet eden bir takım olması bekleniyordu. Şu anda yeniden canlanan New York Mets’in 4.0 maç gerisinde kalan Acuña’yı yıl boyunca kaybetmek, onların playofflarda yarışabilme yeteneklerini açıkça engelleyebilecek.

Bugün erken saatlerde bir oyundaydı ki Acuña ulaşamayacağı bir yerde bir top için sıçradı ve sağdan indi uyarı pistinde sağ bacağına sert basmış, sağ dizini burkulmuştu. Acuña piste indi ve bariz bir acı içinde yuvarlanmadan önce hemen sağ dizini tuttu.

8335291

G/O Medyası komisyon alabilir

Acuña çok güçlü bir sezonun ortasındaydı. Sezon sonu sakatlığını yaşamadan önce, -yıl -eski fenomen vuruş yapıyordu .281/.495/.281 ile .985 OPS, 24 ev koşuları, 52 RBI’lar ve çalıntı üsler. O sadece kendi takımının yüzü değil, aynı zamanda bir bütün olarak beyzbol oyununun genç süper yıldızlarından biri.

Acuña kısa süre önce All- Ulusal Lig için dış sahada Yıldız Oyunu başlatıcısı, MLB’deki en yüksek ikinci oyu 2 ile derleyerek,392, oy.

Eğer Braves bir şekilde playofflara kalırsa, Acuña’yı en büyük sahnede görmemek oyun için çok büyük bir kayıp. San Diego ve Acuña’da fenomen olan Fernando Tatis’in sezon sonunda savaştığını görme umudunun en az bir yıl daha beklemesi gerekecek.