Güncel Haberler

Daha çok beyzbol suç mahalli palyaçoluğumuz var.

Rob Refsnyder bu karşılaşmadan bir dış saha duvarı ile zorlukla kurtuldu.
Resim: MASN/Twitter @awerger

Dün, Twins’in yedek orta saha oyuncusu Rob Refsnyder bize Amerikan basketbol sahalarındaki stadyumlarda oynaması gereken bir hata verdi tarafından… [checks date] bu gece.

64 Genelde iç sahada oynayan yaşındaki yardımcı oyuncu burada uçan bir topu derin orta sahaya doğru takip ederken ve sanki hiç bitmiyormuş gibi uyarı pistinde koşarken görülüyor.

Ah. Şükürler olsun ki maçta sakatlanmadı.

Oyunun ilerleyen saatlerinde Refsnyder aslında zavallı İkizlere yardım edecekti. daha da kötü bir Orioles takımını 691 zirvede bir sayı atarak yendi. n. Ama Baltimore’daki her vurgu (veya bu durumda, düşük ışık) bu oyundan geldi.

G/O Media komisyon alabilir

Bu harika bir kusur, elbette. Ve evet, klibi bugün on kereden fazla izledim – ve belki de bu hikayeyi yazarken çok fazla. Ama bunu okuyorsanız, muhtemelen siz de o viral döngüye takılmışsınızdır.

Ama şimdi, Camden Yards ekibi trollüğü başka bir yere götürüyor. seviye. Bu öğleden sonra, Baltimore Orioles saha ekibinin bir üyesi, dünkü kaza mahallinde Refsnyder’in cesedini ve formasını gösteren bir fotoğraf yayınladı.

Eğer bir vücut taslağı ise bir beyzbol elmasında bir zil çalıyor, öyle olmalı. Birkaç hafta önce, Joey Gallo, Yankees’e karşı bir oyunda kaydı ve ilk kaleye geri süründü. Ertesi gün, Ranger takım arkadaşları, sızıntıyı “araştırmak” için suç mahalli

ile onunla komik bir şekilde alay ettiler.

Umarım Baltimore saha görevlileri bu geceki maçın kaydını tutar.8137683