Güncel Haberler

Daha fazla MLB hücumu harika ve hepsi, ama 2019'u geride bırakmak öyle değil mi?

strikeout rates are still at an unacceptable level.

Yarış oranları hala kabul edilemez düzeyde.

Resim : Getty Images

915814693

Dün, meslektaşım Jon aldı MLB’deki hücumun bir ay içinde

büyük “Yapışkan Madde Temizliği”ne nasıl değiştiğine dair derin bir dalış . Pek yalnız değil. Ben Lindbergh The Ringer’da yaptı. Joe Sheehan’ın haber bülteni de öyle. Bu çok doğal, çünkü bir ay önce beyzboldaki büyük hikaye, üçüncü sınıftaki tuhaf çocuğun eskiden yediği şeyler tarafından kullanılıyordu. vurucuları şaşırtmak için sürahiler. Hemen hemen her beyzbol hayranı maçlar sırasında daha fazla şey görmek istediği için, bunların etkisinin ne olacağını görmek için hepimiz heyecanlandık.

Herkesin anladığı şey, evet, hücum arttı ve evet, bunun nedeni sadece Temmuz ayının daha sıcak havası değil. Artışlar normal yaz eğrisinden daha fazla ve grevler azaldı, ortalama yükseldi, daha fazla koşu, herkes oldukça mutlu görünüyor. Sorun şu ki, bu değişiklikler marjlardakinden sadece biraz daha iyi ve beyzbolu ana probleminden uzaklaştırmıyorlar.

Geçen ay için düşülme oranı 2010 . %8. Bu, beyzbolun nasıl olduğuyla ilgili gerçek bir sorunun ciddi bir şekilde tartışıldığı tüm 2019 sezonunun aynısıdır. oynanan – ve daha da önemlisi, nasıl oynandığı – bir fısıltıdan çok daha fazlasını almaya başladı. Hala 2021 işaretinin altında

. Yüzde 3 ve kimse düşünmedi 22. Vurucunun sığınağa geri dönmesiyle biten PA’ların yüzde 3’ü kabul edilebilirdi numara. Beyzbol, sadece ilk problem seviyesine geri dönmek için yapışkan şeyleri kesmek zorunda kaldı. Temel olarak, “emmeye” yaklaşıyor.

Aynı iletişim için de geçerlidir. Evet, temas oranı geçen ay yükseldi 040 75’den geçen ay yüzde 0,3.7. Ama bu, çoğu beyzbol gözlemcisinin oyunda yeterli aksiyon olmadığını söylediğinde, 2019 dan gelen tam sayı. . Hala 808 numarasının gerisinde. MLB, oyunun yöneldiği üç saat boyunca yakalama oynayan iki adama yönelik slaydı temelde durdurabildi, ancak gerçekten hiçbir şeyi geri almadı. Sadece olduğu yerde, ki bu yeterince iyi değil. Karşılaştırma için, 2010 içindeki temas oranı

idi. . %7. Çıkarma oranı .5 yüzde. Beyzbolun geri dönmesi gereken sayılar bunlar.

Belki de en önemlisi, goop üzerindeki baskı, hızı gerçekten yavaşlatmadı. Geçen ay ortalama dört dikiş hızı 75.5 Tüm sezon olan MPH. Daha az koku ve daha fazla temas oldu, ancak önemli miktarda değil ve beyzbolun sahip olduğu hız sorununun artık bittiğine karar vermek için yeterli değil.

G/O Medyası komisyon alabilir

bucks fear the deer

Ve yine de geçen ayki plaka görünümlerinin üçte birinden fazlası bir grev, yürüyüş veya homer ile sona eriyor. Bu, bir saha oyuncusunun asla hareket etmediği veya içlerinden birinin dönebileceği zamanın üçte biri. Hala isabetlerden daha fazla grev var. Tek, daha nadir ve daha nadir hale gelir.

Belki de daha önemli olan çalışma, Atlantik Ligi’nde iki hafta sonra tepenin bir adım geriye çekileceği, bir süredir üzerinde durduğum bir şey. süre. Bu, hız/temas problemini çözmek için bir adımdır. Nasıl çalıştığını göreceğiz.

Belki ilerleme kaydetmeden önce kaymayı bırakmalısın ve belki MLB bunun geçen ay bu kadar çok yapıldığını iddia edebilir. Oyuncular ve taraftarlar uyum sağladığı için, bir ay önce olduğu gibi kesinlikle tartışılacak bir konu değil (her zaman olduğu gibi, sahadaki değişiklikler olduğunda oyuncuların neyle ilgili konuştuğu konusunda olduğu gibi). Ancak beyzbolun insanların kendi gözleriyle fark edecekleri değişiklikleri gerçekten yapması için bu sadece bir başlangıç.

Ve hayır, vardiyayı yasaklamak işe yaramayacak.

O zaman belki de beyzbolun kaydettiği ilerlemeyi ne kadar kademeli olursa olsun kutlamalıyım. Gerçekten bir süredir onların MO’su olmadı. Kör sincap, meşe palamudu vb.