Güncel Haberler

Daha fazla Tony La Russa 'doğru yol' BS – oyuncunun bir home run yaptı

“there goes another one. these dang whippersnappers and their dingers!”

“Bir tane daha var. Bu dang whippersnappers and their dingers! ”
Resim: Getty Images

White Sox menajeri Tony La Russa, beyzbolun hala dinozorlarla ölmeme şansı varsa, ortadan kalkması gereken yazılmamış kurallarla ve diğer saçmalıklarla dolu modası geçmiş bir felsefeye sıkışmış durumda. çalıştırın. Dün gece, White Sox Minnesota Twins’i etkiliyordu, 15 – 4, üstte iki çıkış var dokuzuncu vuruşun. Açıkça kabul eden İkizler, bir pozisyon oyuncusu (Willians Astudillo) tabağın ortasından bir adım atması için oyuna koydu. Vurucu olan Yermin Mercedes, beysbolu vurdu ve uzağa vurdu.

Hitter, görünüşe göre yapmaması gereken bir işi yapıyor.

Bir röportajda bugün, La Russa oyuncunun home run yapmasına üzüldü .

“O bir hata yaptı. Burada ailemiz içinde katlanmak zorunda kalacağı bir sonuç olacak ”dedi La Russa.

G / O Media komisyon alabilir

Sonuçlar? Beyzbolcular, istatistiklerini ve prodüksiyonlarını yaşıyor ve nefes alıyor. Plakanın ortasına yumuşak bir lob vurma ve tribünlere park etme fırsatı verildiğinde, meyilli ne yapmalı? Vurmak mı? İkizler, White Sox vurucularının vurmasını istemiyorlarsa, o zaman sahaya bir pozisyon oyuncusu koymamalılar.

Öte yandan Mercedez, yazılmamış kurallarınızı umursamıyor ve oynamaya devam edecek çünkü tabii ki öyle.

Oyundaki en parlak genç süperstarlardan biri olan Fernando Tatis Jr.’ı anımsatıyor, grand slam

geçen yıl 3-0’lık bir sayıya yedi arttı. Meslektaşı Jesse Spector’ın kaleme aldığı gibi, “Bu profesyonel bir oyundu. Korucular istifa etmek isterse, bırakıp eve gitmelerine izin verin. ”

Daha fazla katılamadım. İkizler sahadan kendileri için üzülerek yürümek isterse, bunu diğer profesyonel sporculardan istatistiklerini etkilemelerini istemeden yapmaları gerekir. Her vuruş, her koşu, her home run ve ekstra taban vuruş faktörleri bir eğik çizgi halinde, bu sporcuların işlerini sürdürüp sürdürmemeleri için üretimin ölçüm çubuğu. Bir oyuncunun şut çekemeyeceği bir basketbol gibi – tabakta tarafsız bir seçenek yok. Her plaka görünümü ya olumlu ya da olumsuzdur.

White Sox, beyzbolun en eğlenceli genç takımlarından biridir. MLB’nin onlara ihtiyacı olandan çok daha fazla ihtiyacı var, “oynamanın doğru yolu” kurallarına bağlı kalmaya çalışan La Russa.