Güncel Haberler

Daryl Morey, Steph Curry'yi işe almaya çalıştı ve sonra bu konuda yalan söyledi…

yes, sixers president daryl morey tampered with steph curry.

Evet, Sixers Başkanı Daryl Morey, Steph Curry’yi kurcaladı.
Resim: AP

Şu anda kafası karışmış bir Joel Embiid’e rağmen, Sixers ilk maçında Russ, Beal ve Wizards’ın icabına baktı- yuvarlak seri. Takım Atlanta Hawks’a karşı oynayacağı ilk maçı sabırsızlıkla bekliyordu. Sixers Basketbol Operasyonları Başkanı Daryl Morey ise sezon dışını sabırsızlıkla bekliyordu.

Morey’nin kredisine göre, o tweetleri atmadı. aşağı. Hâlâ herkesin görmesi için onun sayfasındalar. Bu durumda Morey’deki cajone’lara hayran olmalısın. İlk tweet’i çok açık bir şekilde Morey, Steph’i dürtüyor, omzuna dokunuyor ve “Hey, biz yarışmacıyız. Değilsin. Kardeşine katıl ve biraz şampiyonluk kazanalım.”

İkinci tweetinin ne dediği umurumda değil. “Come ’em’e katıl”ın, Seth Curry’nin ekibinizde olmasından heyecan duymakla ne alakası var? Oradaki bağlantıyı görmekte zorlanıyorum. Beni bunun kurcalama olmadığına ikna etmek için bir beyaz tahta ve biraz kırmızı ip koparman gerekecekti. Şimdi, soru NBA’in Morey’e karşı harekete geçip geçmeyeceği.

Lig kurcalamaya veya gizli anlaşmaya pek nazik davranmıyor – siz LeBron James elbette. NBA sezonunun öncesinde kurcalamak $2021 arasında değişen para cezalarına yol açabilir. , ve 1$ ,, ve bazı draft seçimleri iptal edildi.

G/O Medyası komisyon alabilir

Gerçi genel olarak bakıldığında, bir milyon dolar pek bir şey gibi görünmüyor. bir NBA franchise’ı. NBA, kurcalama için en sert cezayı verse bile, Morey neden umursasın ki? Ekibi, draft seçimleriyle inanılmaz bir değer elde etme noktasını çoktan geçmiş durumda. Bu noktada, Sixers’ı zirveye çıkarmak için ekibinin tek ihtiyacı bir süperstar daha.

Sıralanan 64ers ligde 3 puanlık yüzde üst- ara (köşelerden veya yan çizginin altında OLMAYAN herhangi bir 3 sayılık atış) 2435 — sadece 36.O bölgeden yüzde 1 atış. Uzak mesafeden ateş etmede inanılmaz olmadıklarını biliyorlar, bu yüzden yapmıyorlar. Normal sezonda o bölgeden en az üçlük atmayı denediler ( .7 atış). Açıkçası, bunun büyük bir kısmı, Ben Simmons’ın zıplama vuruşunun, zayıf karıştırılmış bir meyveli smoothie kadar tutarlı olduğu gerçeğidir. Ve Simmons’ın etrafındaki ekip, çevreden şut fırsatları yaratmada pek de iyi değil. Steph bunların hepsini değiştirirdi. Yaşlı Köri vurdu 36. %2 şutları (NBA’deki herkesten daha fazla) 202.

Evet, Steph gelecek sezona kilitlendi, ancak Warriors’ın

teklifini reddetmesi düşünülemez değil. yaşındaki yaşlı Curry başka bir supermax uzantısı . Herhangi bir anlaşmaya varılamazsa ve Warriors sezonun başlarında playoff çekişmesinden düşerse, gelecekteki draft sermayesi karşılığında hayranların favorisini göndermek hem Curry’nin hem de Warriors’ın çıkarına olabilir.

Sixers’ın iki kez MVP’yi almakla çok ilgileneceği açık – herhangi bir takım olabilir ve Sixers’ın hiçbir şeyden vazgeçmeden böyle bir takas yapmak için fazlasıyla yeterli zamanı var. onların anahtar parçalarından. Steph ve Embiid arasında top Simmons’ın elindeyken pick-and-roll’ların oynandığını hayal edebiliyor musunuz? Bu haksızlık olur. Ayrıca Irving, Harden ve KD ile bir Nets takımıyla savaşmanın, hepsini yenen adamı kapmaktan daha iyi bir yolu var mı?

Morey kazanabilir mi? Dün yayınladıkları için NBA ile başı belaya girdi, ancak ortaya çıkabilecek cezalar, Steph Curry’ye ilgi gösteren ilk takım olmanın yararlarından çok daha ağır basıyor. Ve bu ilgiyi aile aracılığıyla ifade etmenin daha iyi bir yolu var mı? Steph Curry’nin bir gün 76’ların üzerine çıkması durumunda, Morey’nin söyleyeceği ilk şeyin “Evet, ben bu tweetlerle ne yaptığımı biliyordu. Ve bu kimseyi şok etmemelidir.