Güncel Haberler

Deadspin futbolcuların bacaklarına hayran – sen de yapmalısın

check out the gams on saquon barkley.

Saquon Barkley’deki oyunlara göz atın.Resim: AP

Biz bu işin içindeyiz gerçekten

Futbolseverlerin, sevdikleri sporun ekranlarına dönmesi için umut ve vaatlerine tutunabilecekleri tek şeyin, spor şortlarıyla antrenman yapan sporcuların fotoğraf ve videoları olduğu yıllık futbol takviminin tuhaf zamanı. Ama yargılamıyorum. Bilhassa futbol taraftarları, geriye doğru koşmanın bacaklarına garip bir takıntıya sahip görünüyor. Bu yüzden, tamamen garip olmayan ve tamamen normal bir şeyle, sezon dışı bacakları toplayacağım. Evet. Sanırım bunu yapıyorum.

Dörtlü takımın ilk sezon dışı üyesi, harcama yaptıktan sonra NFC Güney’de kalan Mike Davis’i geride bırakan yeni Atlanta Falcons’du. Carolina Panthers ile bir buçuk yıl. Davis oldukça büyük göründüğünü kontrol etti. Dörtlülerinin diz kapaklarını yuttuğuna oldukça eminim.

Green Bay Packers kampında iri yapılı bir insan olan AJ Dillon, Aaron Jones’tan koşan arkadaşının yanında iri bir insan gibi görüldü. Referans olarak, Dillon’ın yanında duran bir lise genç üniversite atleti gibi görünen Jones, 5 fit-9, 64 pound. O küçük değil. Öte yandan Dillon, 6 fit, 247 pound.

G/O Medyası komisyon alabilir

Eski Cincinnati Bengal, Tampa Bay Korsanı Giovani Bernard’a döndü, tam olarak tanınmayan boyutu, bu küçük sayı ile partiye katıldı. Dörtlülerinin dörtlü olduğundan oldukça eminim. Bernard’ın ortalama insandan farklı sayıda bacak kasına sahip olduğunu söylemiyorum, ama aynı zamanda olmadığını da söylemiyorum.

Dillon işleri bir adım daha ileri götürdü, ve NFL’deki en güçlü dörtlüler ve dörtlülerinden birinin “Quadfather”, diğerinin adı “Quadzilla”.

Ancak bu kadar çabuk unutmayalım ki sadece bir Saquad Barkley var.