Güncel Haberler

Derbi rakipleri alıngan rövanş maçına hazırlanırken Liverpool'da korku ve nefret | Andy Avcı

Ekim ayının berbat derbisi şampiyonların sezonunu şekillendirmiş olabilir ve Everton, Anfield'da yaralı düşmanlarla yüzleşirken Ancelotti temkinli davranıyor

Everton, Liverpool'dan korkmalı. Merseyside derbisindeki berbat rekorları bunun kesin olduğunu gösteriyordu, ancak şaşırtıcı bir şekilde, kulübün 22 yıldır orada kazanamamasına katkıda bulunan zihinsel engelin üstesinden gelmeyi tartışırken Everton'a endişeyle Anfield'a yaklaşmasını isteyen Carlo Ancelotti idi. veya Roy Hodgson 2010'da Liverpool'u yönettiğinden beri herhangi bir yarışmada herhangi bir derbi kazanın.

Milan, Madrid ve şimdi de Merseyside'daki yerel çapkın tecrübesi, "Derbi özel bir oyundur" dedi. Eğer bunun normal bir oyun olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Özel oyunlar daha fazla baskı ve bazen daha fazla korku getirir. Korku bence kötü bir şey değil, çünkü eğer korkunuz yoksa aslanın önüne kedi olduğunu düşünerek gidiyorsunuz. Ama o bir kedi değil, bir aslandır. Bu yüzden korkuya sahip olmak önemlidir. Daha odaklanmanıza yardımcı olabilir. Benim açımdan bu. Endişelenebilirsin, korkabilirsin ama motivasyon, konsantrasyon ve bu tür bir oyunda cesarete sahip olmalısın. Kalitenizi göstermelisiniz. Korkmana gerek yok. "

Okumaya devam et …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir