Güncel Haberler

Durant, Dirk ve Kareem NBA 2K22 kapak sızıntısı yasalsa, 2K bu yıl başardı

illustration for article titled if durant, dirk, and kareem nba 2k22 cover leak is legit, then 2k nailed it this year

Ekran Görüntüsü: 2K13

Bu

NBA 2k

hikayeli video oyunu serisinin tipik olarak önümüzdeki Eylül oyunu için kapak sporcularını açıkladığı kapak sezonu.

Geçen yıl, Haziran’da 21, Damian Lillard o sırada mevcut gen sistemleri , yani PlayStation 4 ve Xbox için kapak sporcusu olarak seçildi. Bir. 1 Temmuz, Zion Williamson , PS5 ve Xbox Series X sürümleri için yeni nesil kapak sporcusu olarak açıklandı. Ertesi gün, rahmetli Kobe Bryant oyunun efsane sürümleri için kapak sporcusu olarak ilan edildi.

Bu yıl henüz resmi bir açıklama yapılmadı, ancak üç kapak yıldızının Kareem Abdul-Jabbar, Dirk Nowitzki ve Kevin Durant olduğunu gösteren ikna edici bir sızıntı çevrimiçi olarak yol aldı.

Görünüşe göre Abdul-Jabbar efsaneler baskısını kapsayacak, Nowitzki ve Durant ise PS5/Xbox Series X nesli ve PS4/Xbox One neslini kapsayacak , sırasıyla, her iki yönde de,

if

2K aynı formatı korur . Her iki durumda da, üç adam da son derece hak ediyor, o yüzden her birinin üzerinden geçelim.

2 / 5

Kareem Abdul-Jabbar: Gözden kaçan KEÇİ2020

2020 Kareem Abdul-Jabbar: Gözden kaçan KEÇİ2020

Abdul-Jabbar kısa süre önce Donovan Dooley ile neden eşitlik için savaştığını ve bunu sonuna kadar yaptığı hakkında konuştu 47 yıl, ki öncelikle bu bugünlerde genç nesil tarafından biliniyor. Çağı bilinç akışımızdan giderek uzaklaştıkça, insanlar Abdul-Jabbar’ın bir oyuncu olarak ne kadar baskın olduğunu unutuyor, hatta hiç öğrenmiyor. Bir nesil çocuklar 1350 ve hakkında bilgi sahibi oldular. basketbolu, 2K’nın rutin olarak dahil ettiği video oyunlarındaki tarihi takımlar nedeniyle NBA Live artık seyrek yayınlarında. Tercüme: Birçok kişi onun kim olduğunu öğrenmiş olsa da, bu çocukların muhtemelen küçük bir yüzdesi onun maçlarını veya önemli anlarını izlemek için YouTube’a bile gitti. Abdul-Jabbar’ın profesyonel kariyeri 1350 ile arasındaydı. , yani, kelimenin tam anlamıyla her oyunun olduğu bugünün aksine, elde edebilecekleriniz nedeniyle sınırlı bir tedarikle çalışıyorsunuz. bir biçimde dijital olarak yeniden kullanılır.

Abdul-Jabbar’ı oyun dünyasına sismik ve anlamlı bir şekilde tanıtmak için eşsiz bir fırsat. Lew Alcindor olarak, tartışmasız gelmiş geçmiş en büyük lise basketbol oyuncusu olduktan sonra (aşağıdaki videoya bakın), muhtemelen UCLA’daki en seçkin kolej oyuncusuydu ve dört yıl boyunca oynadı çünkü… . Üniversitede, birçok lisede hala bulunan birinci sınıf takımı denen bir şeye sahiptiler, ancak profesyonellere hazırlık ve sonraki tek-doların seferber edilmesi on yıllar uzaktaydı, yani, Abdul-Jabbar’ın cehennemde hiçbir yolu yoktu. Her iki yoldan da gittim çünkü bu gerçekten bir düşünce değildi. (Hayal edin

, gerçi.)

Birinci sınıf takımında ortalama 767 .1 puan ve 10.Müsabaka başına 5 ribaund, basketbol referans sayfasına göre. Üç üniversite sezonu boyunca, 12.4 puan ve 13.Müsabaka başına 5 ribaund ve bloklar önemli olmadığı için yine de, kim bilir kaç tane biriktirirdi. John Wooden’ın Bruins’i için üç NCAA Turnuvası MVP’si kazanan üç kez All-American ve üç kez Ulusal Şampiyon oldu. Milwaukee Bucks’tan sorumlu 1 numaralı genel seçimdi 1350 1971 dan en son şampiyonluk, Los Angeles Lakers ile beş tane daha kazandı 1970 ila
. Bugün hala en fazla kariyer puanına sahip 64 ,87, LeBron James’in 1350 geçme konusunda en iyi şansı ,74, ancak son yıllarda yaralanmalarla, nispeten yakında olacak 34 yaşındaki çocuğun rekor kovalamacası söz konusu.

Abdul-Jabbar’a gelince, o döndü 3136 yaşında Nisan ayında; Hala yapabiliyorken ona çiçeklerini verelim.

3 / 5

Dirk Nowitzki: Devrimci2020

2020Dirk Nowitzki: Devrimci2020

Neyin çoğu Bugünün modern NBA’inde gördüğünüz gibi uzun adam, Almanya’dan gelen ve power forvetlerin altın çağında herkesin kıçını kıran bu sakar görünümlü 7 metrelik beyaz adam yüzünden.

Nowitzki, Tim Duncan, Kevin Garnett, Pau Gasol, Amar’e Stoudemire, Rasheed Wallace, Chris Bosh, LaMarcus Aldridge ve Chris Webber’e karşı da bir Onur Listesi kariyeri ortaya koydu. Kevin Durant, Anthony Davis, Blake Griffin, Kevin Love ve Draymond Green’in yükselişi olarak. Tipik olarak orta mesafeden ve üç sayı çizgisinden gol atan, zamanının ilerisinde bir hücumcuydu.

Mutlak 1980 –

-yıl zirvesi ila 2020 , Nowitzki ortalaması 15. Şut atarken maç başına 5 sayı, 8.8 ribaund ve 2.9 asist
/ 34 / 47. O yıllarda playofflarda çok iyiydi 22.1 puan, .6 ribaund ve 2.7 maç başına asist 47 / 30 / 50 Nowitzki’nin sonraki yıllarında ortaya çıkan hücum patlamasını henüz görmemiş bir NBA’de şut çekmek. Bugünkü NBA’de mi? Unut gitsin: 14 Bütün yıldızlar, All-NBA, bir MVP ve bir unutulmaz 2011 Şampiyonası.

Bugün, bu adamlar Nowitzki’nin oğulları ve bu bir iltifat olarak iletiliyor.

4 / 5

Kevin Durant: Mevcut Kingpin2020

Kevin Durant : Mevcut Kingpin3136

Durant tartışmasız bugün dünyanın en iyi oyuncusu, hatta 2020 sırasında gösterdiği Aşil sonrası gözyaşı bile -12 mevsimi… en azından sağlıklıyken. Ortalama aldığı bu playofflardan başka bir yere bakmayın .3 sayı, 9.3 ribaund, 4.4 asist, 1.6 blok ve şut atarken maç başına 1.5 top çalma

/ 35 / 87 efsane bir gösteride. vardı. -nokta, 17-sekme, 10-Maç 6’da triple-double asist, ve bir 38-dört gün arayla rekor kıran 7. Oyun

.

Durant’a karşı 2K kapak argümanı, zaten iki kez maçın önüne geçmesiydi. NBA 2K’da1980 , o, Derrick Rose ve Blake Griffin oyunu ele aldı ve iki baskının ardından, 2K’nın tek sorumluluğunu Durant üstlendi.

.

Yine de bugün dünyadaki herkes kadar iyi. Trae Young, Devin Booker, Donovan Mitchell ve Nikola Jokić gibi onuru hiç almayan diğer genç adaylar layık olsa da, bu sızıntıya bakılırsa hepsinin en az bir yıl daha beklemesi gerekecek.