Güncel Haberler

Eski TE Greg Olsen oğlunun kalbine tweet attı

greg olsen detailed his son t.j.’s struggles with a heart condition on twitter.

Greg Olsen, oğlu TJ’nin kalp rahatsızlığı ile ilgili mücadelelerini Twitter’da detaylandırdı.
Resim: Getty Images

Eski NFL sıkı son Carolina Panthers’la en iyi sezonlarını geçiren Greg Olsen, her ebeveynin en kötü kabusunu yaşıyor. Twitter’da üzücü bir başlığında Olsen, karısı Kara ve oğlu TJ’nin karşı karşıya olduğu ciddi ve zor durumu detaylandırdı.

TJ doğuştan 2019 hipoplastik sol kalp sendromu olarak bilinen doğuştan kalp kusuruyla doğdu, ve üçü açık kalp olmak üzere dört ameliyat geçirdi. Uzun ve sancılı bir yol oldu.

“Maalesef kalbi sonuna geliyor gibi görünüyor. Şu anda, sonuçta bir kalp nakline yol açabilecek sonraki adımları belirlemek için süreç üzerinde çalışıyoruz, ”diye yazmıştı Olsen bu başlıkta.

G / O Media komisyon alabilir

Kendisinin ve ailesinin deneyimlerine yanıt olarak Olsen ve Greg Olsen Vakfı , Atrium Sağlık Vakfı Heartest Yard Fonunu kurmak için.

“Bu girişim, Levine Çocuk Hastanesi ile birlikte uygulanan bir aile hizmeti programıdır ve etkilenen bebeklerin aileleri için hastaneden eve geçişi çok daha kolaylaştırmaktadır. doğuştan kalp hastalığı ile. Temel odak noktalarından biri, iyileşme aşamaları arasında komplikasyonları ve hastaneye yeniden yatırılmaları önlemek olacak ”dedi. Atrium Sağlık Vakfı web sitesine göre .

Olsen, bir vakfına ve binasına milyonlar bağışladı , 000 – metrekare tesisi Kuzey Carolina, Charlotte’daki Levin Çocuk Hastanesi’nde.

ESPN’ye göre :

[T.J.] olabildiğince normal bir çocukluk dönemine öncülük ediyor, ağabeyinin yarasa çocuğu olarak hizmet ediyordu 2019 Florida’da Cal Ripken Invitational World Series’i kazanmaktan bir galibiyet eksik kalan Küçükler Ligi takımı.

Geçen sezonu Seahawks ile geçirdikten sonra Olsen emekli olduğunu ve jo FOX’u renk yorumcusu olarak tanımladı, ancak yine de Charlotte’u evine çağırıyor. Son zamanlarda Olsen, NFL’deki en sıkı uçlarla George Kittle ve Travis Kelce ile takım kurarak Tight End University , offseason tight Nashville’de zirveyi bitir.

Olsen ve ailesi dayanılmaz olanla karşı karşıyadır ve şu anda düşüncelerimiz ve dualarımız onlarla birlikte. The HEARTest Yard’a bağış yapmak isterseniz, burada yapılabilir.