Güncel Haberler

FA, 4. kademe Dubai gezisi için Arsenal Kadınlar üçlüsünü disipline etmeyecek Kulüp Kadınlar Süper Ligi'nden Aston Villa oyununu ertelemesini istedi Bir oyuncu Covid için pozitif çıktı ve diğerleri kendi kendini izole ediyor Futbol Federasyonu, kulübün izni olmadan, Londra 4. kademe kilitleme kuralları altındayken Noel döneminde Dubai'ye uçan üç Arsenal Kadın oyuncuya karşı işlem yapmayacak. Birleşik Arap Emirlikleri'nden döndüğünden beri, isimsiz bir oyuncu Covid-19 için pozitif test yaptı ve Joe Montemurro'nun tarafı, Futbol Federasyonu'ndan Cumartesi günü Aston Villa'daki Kadınlar Süper Ligi maçlarını ertelemesini istedi. Okumaya devam et …

  • Kulüp Kadınlar Süper Ligi'nden Aston Villa oyununu ertelemesini istedi
  • Bir oyuncu Covid için pozitif çıktı ve diğerleri kendi kendini izole ediyor

Futbol Federasyonu, kulübün izni olmadan, Londra 4. kademe kilitleme kuralları altındayken Noel döneminde Dubai'ye uçan üç Arsenal Kadın oyuncuya karşı işlem yapmayacak.

Birleşik Arap Emirlikleri'nden döndüğünden beri, isimsiz bir oyuncu Covid-19 için pozitif test yaptı ve Joe Montemurro'nun tarafı, Futbol Federasyonu'ndan Cumartesi günü Aston Villa'daki Kadınlar Süper Ligi maçını ertelemesini istedi.

Okumaya devam et …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir