Güncel Haberler

Filipe Luis: 'Chelsea Salah'da antrenman yaparken Messi gibiydi. Herkese sor '

Brezilyalı'nın eski kulüpleri Atlético Madrid ve Chelsea çatışmasından önce Mourinho, Simeone'yi tartışıyor ve Michael Caine ile buluşuyor.

Hayatımda gördüğüm en iyi şeydi. Filipe Luis, Atlético Madrid'in 14 aşağılayıcı yılın ardından nihayet Real Madrid'i yenerek ve Bernabéu'da kupa finalinde bir derbi kazandığı sahnelerden bahsetmiyor. İmkansız bir lig şampiyonluğu talep ettiklerinde sokakları dolduran çeyrek milyon hayranından bahsetmiyor. Ve Lizbon'a inen ya da Milano'yu dolduran 80.000 Madrid'den bahsetmiyor. Ne de olsa o geceler hala onu rahatsız ediyor.

Atlético kazanmış olmasına rağmen, Avrupa Ligi finallerinden bahsetmiyor; Copa América'nın Maracanã'da kaldırılması hakkında; “kariyerimin en büyük zorluğunu” aşan Brezilya ile Dünya Kupası'na gitmek, zindelik için çok zorlu ve çok duygusal bir mücadele Netflix bunun hakkında bir film yapmak istedi; ya da şu anki takımı Flamengo'nun 38 yıl sonra iki dramatik dakikada iki golle Libertadores'u kazandığı çılgın kutlamalar, Pelé'nin Santos'u yönettiğinden beri ülkenin ilk çift galibi. Ve bu Londra'da olmasına rağmen, Premier Lig kupasını Chelsea ile sergilemekten de bahsetmiyor.

Okumaya devam et …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir