Güncel Haberler

GÖRÜN: Phoenix taraftarı Nuggets forması giyen adamı dövüyor, 'Güneşler dörtte' diyor

illustration for article titled see it: phoenix fan pummels man in nuggets jersey, declares 'suns in four'

Fotoğraf: Getty Images )

Denver Nuggets böyle çıkamaz.

Nuggets Batı Konferansı Yarı Finallerinde Suns’a 3-0 mağlup olmakla kalmıyor, görünüşe göre taraftarları da yenilgi alıyor.

Dinle ne olduğunu bilmiyorum ama ne zaman biri sana bir arena değişikliği sırasında içkisiz dört parçalı Popeyes yemeği verse, bunu kaybettiğini söylemek güvenli. bir, şef. Şimdi çok net olmak istiyorum, şiddeti ve aptallığı asla tasvip etmem. Ama birisi bir başkasının yüzünü boks ekipmanı gibi kullanmaya çalıştığında nefsi müdafaaya göz yumuyorum. Bu taraftar, Devin Booker’ı bu seride koruyan *insert defans oyuncusundan daha beter hale geldi.

Nuggets Pazar günü kaybederse, bu sadece bir Nuggets için yaralanmaya hakaret ekler. Son birkaç gündür Ls’den adil payını alan hayran kitlesi.

G/O Medya komisyon alabilir

Kadronun Jamal Murray olmadan oynadığını anlıyorum, ancak diğer yardımcı oyuncular çok daha iyi bir iş yapmak.

Taraftarlarını daha fazla utandırmak için Nuggets’ın bu gece sahadaki işlerini halletmesi gerekiyor. Aslında Booker, Deandre Ayton ve Chris Paul’u korumaları gerekiyor ve hücumda MVP’lerine bazı şutlar atarak yardım etmeleri gerekiyor.

Yapamazlarsa Adım atmayın, saman toplayan adamın dediği gibi gerçekten “Suns in four” olacak ve Nuggets taraftarlarının bunu isteyeceğinden şüpheliyim.