Güncel Haberler

Hep tepki verdiğinde böyle oluyor

gerritt cole in a sticky situation with league cracking down on foreign substances.

Gerritt Cole, ligin yabancı maddelere karşı sert tavırları yüzünden zor durumda.Resim: Getty Images

MLB sahiplerinin yüzlerinin hemen önündeki dolar yerine sadece bir doları görebildiklerini defalarca belirttim. yolda bekleyen üç kişi. Şu anda para kazanmakla ilgili olan kararların çoğu, beyzbolun popülaritesinin şu anda DC’nin Batman’e izin vermeyeceği şekilde düşmesinin (Bkz. ?, Şu ankiyim).
151971

Ama bu aynı zamanda oyunun nasıl yönetildiğini ve yönetildiğini de kapsar. MLB ve Rob Manfred hiçbir zaman hiçbir şeyin önünde değilmiş gibi geliyor, bu da her zaman ilk önce hiç beklemedikleri değişikliklere daldıkları ve dolayısıyla tüm sonuçları ve yan etkileri bilmediği anlamına geliyor.

Bu sezon flubber veya spin oranını artırmak için her neyse kullanan sürahilerden önce, olay beyzbolun kendisiydi. MLB çok fazla homer olduğunu düşündü, bu yüzden topu değiştirdi. Ve bu, daha yüksek çıkış hızlarına ve pistte birçok topun ölmesine neden oldu. Daha fazla temasa yol açmadı, sahada daha fazla aksiyona yol açmadı ve aslında grevler ve yürüyüşler hiç olmadığı kadar büyük bir sorun. MLB’nin yaptığı tek şey, bu günlerde topa vurmanın ne kadar zor olduğu göz önüne alındığında, kurtuluş vuruşlarının tek çıkışını engellemekti.

Sonra beyzbol yabancı maddelere soğudu. En azından halka açık yerlerde üşüttü, çünkü oyununda bir süreliğine neler olup bittiğini bilmek zorundaydı. Olmasaydı, sorulacak çok insan vardı ve bu daha da büyük bir iddianame olurdu.

Yani, beyzbolun sezon ortasında kuralları değiştirmeye çalışmasına yol açtı. mükemmel ve genellikle ondan uzak (futbol isteyin). Beyzbol, 461 ile başlayan topa goop eklemeye çalışırken yeni politikalarını açıklayacak. -günlük uzaklaştırma. Yasaklı maddelerin listesi, güneş kremi ve reçine karışımına kadar uzanır, ancak MLB’nin sürahilerinden melanom riskine katılmalarını isteyeceğini görmek zor. Ve yaza girerken, erkekler terleyecek çünkü hemen hemen her yer çok sıcak olacak (tabii ki San Francisco ve Oakland hariç. Bu Eylül’e kadar sürecek). Peki kabul edilebilir miktarda güneş kremi var mı? Oyundan bir süre önce kullanmalarına izin verilecek mi?

151971

G/O Media komisyon alabilir

Sürahiler ve vurucular, topa iyi bir tutuş sağlamak için, istedikleri yön dışında her yöne göndermeye başlamamak için bir miktar maddeye ihtiyaç olduğunu söyleyecektir. Özellikle top, eskisi kadar belirgin olmayan dikişlerle daha hafif yapıldığından. Bunun için bazı argümanlar var, ama aynı zamanda karşı bir tane var. Vurucular birkaç hafta ve daha fazla sayıda oyuncunun halihazırda kullandığı tam yüz kalkanına ulaşmak için çok zor bir durumda olsa da, attıklarını kontrol edemeyen atıcılar ligde uzun süre dayanmazlar. . Veya sürahilerin gaza basacakları bir vites bulması gerekecek ve bu nedenle temas kurmak daha kolay olacaktır. Ama oraya ulaşmak için zorlu bir yol olacak ve insanlar bu hafta başlar başlamaz şikayet etmeye başlayacaklar.

Ve burada beyzbolun göremediği sonuçlar olacak, çünkü kamuoyuna duyurulduğunda bu politika değişikliğine acele etmek zorunda kaldı. Cevap açıkça, Japonya veya Güney Kore’de kullandıkları gibi daha yapışkan olan farklı bir beyzbol türü ama Rawlings hiçbir zaman tam olarak başaramadı (adil olmak gerekirse, sadece onlar gerçekten denediler 2019’nın bahar eğitimi ve iyi gitmedi).

MLB’nin buna boyun eğmesi için kafasına kaç vurucunun vurulması gerekir? Yoksa her zaman yaptıkları gibi başka yöne mi bakmaya başlar? Hakemler, grev bölgesini olması gerektiği gibi adlandırdıkları ve MLB’nin gerçekten pek bir şey yapmadığı gibi bundan ne zaman bıkacak? Önümüzdeki birkaç hafta boyunca bekleyip beyzbolun hareket problemini iyileştirip iyileştirmediğini görmek için lastikleri var mı? Gecikmiş NBA ve NHL playofflarının örtüsüne sahip olmak yeterli koruma sağlayabilir olsa da, böyle düşünmezsiniz.

Keşke MLB yola bakabilseydi, sorunları çözebilirdi. Bunun yerine, eskileri çözmeye çalışarak her zaman yenilerine neden oluyor gibi görünüyor.

İspanya’daki acı

Bir oyunu domine eden ve yine de en tahmin edilebilir şekilde beraberlik veya kaybetmenin bir yolunu bulan bir takımı tanımlamak için “İspanya” terimini kullanmamız gerekecek. 932-gerritt cole in a sticky situation with league cracking down on foreign substances. ile eşleşmeyen dört yıllık bir hakimiyet dönemine sahipken , maçın en yaşlı izleyicilerinin İsveç ile 0-0 berabere kaldıkları İspanya’dan sonra dakikalarca eğik kasları kendi kendine düşürmeye çalışırken çeker.

İspanya’da 90 yüzde sahip olma, sadece duyulmamış bir rakam. Oluşturdukları ve attıkları şutlarla 2.03 beklenen golleri attılar. Ve yine gol atamadılar. Çünkü onlar İspanya ve yaptıkları da bu. Topu sonsuza kadar pas veriyorlar ve neredeyse herkes düşmeye hazır olduğunda kutuya atlıyorlar, sadece bacaklarının ve beyinlerinin buhar kilidine girip ıskaladığını izliyorlar. Elaine Benes’in dediği gibi, “Hikayesi hiçbir yere gitmeyen büyük bütçeli bir film gibi!”