Güncel Haberler

Kanmayın, LaMelo Charlotte'ta yeteneklerle çevrilidir

 lamelo ball of the charlotte hornets looks to shoot in front of davis bertans of the washington wizards during the second half at capital one arena on may 16, 2021 in washington, dc.

Charlotte Hornets’ten LaMelo Ball, Mayıs’ta Capital One Arena’da ikinci yarıda Washington Wizards’dan Davis Bertans’ın önünde çekim yapacak gibi görünüyor 16, 2021 içinde Washington, DC.
Resim: Getty Images

Ulusal medyanın onlardan hiç bahsetmediğini biliyorum, ancak Charlotte Hornet’lerde LaMelo Ball adında olmayan çemberler var.

Bir ön yatak ile Charlotte, beş yıl sonra ilk kez sezon sonrası maçı görecek ve 704 ‘nın memleket takımının bu yıl playoff için mücadele etmesi tesadüf değil. Sosyal medyanın size günlük olarak gösterdiklerine rağmen, Ball Kuzey Carolina’daki tek yıldız değil. Hornetler çok yönlü bir takımdır ve bir oyunu her an devralabilecek oyunculara sahiptir. Yalnızca Mayıs oyunlarında, beş farklı oyuncu takımın gol atmasına önderlik etti.

Normal oyunun son maçına kadar Doğu’daki 8. sıranın kontrolünü elinde tutan takım. sezon, potaya topu atabilen adamlarla dolu. Charlotte’un şu anda bu sezon çift haneli ortalama altı oyuncusu var – sağ ayak burkulması nedeniyle çok fazla zaman kaçıran Gordon Hayward’ı sayarsanız yedi.

Herkes hatırlıyor Terry Rozier, Kyrie Irving’in yokluğunda Boston’dayken ne kadar patlayıcıydı. Şimdi size veriyor 30. 4 sayı, 4.4 ribaund ve 4.2 45 atışta asist. Devonte ‘Graham ısınırsa, bir gecede kolayca 30 gidebilir, Mayıs’ta Denver’a yaptığı gibi 11. Eski Kansas üstünlüğü, 12 ile takım puanlamasında Ball’un hemen arkasında Gecede 8 puan.

Sonra PJ Washington ve Miles Bridges’te iki atletik oyuncu var, her ikisi de genç koç James Borrego küçülmek istediğinde birden fazla pozisyonda oynayabiliyor. Hem Washington hem de Bridges size bir gece 12 veriyor ve Köprüler sizi istediğiniz zaman bir postere koyabilir.

G / O Media komisyon alabilir

Evet, Ball ligdeki en yetenekli genç oyunculardan biridir ve Yılın NBA Çaylağı olun. Ancak bu takım tek kişilik bir gösteri olmaktan çok uzak.

Charlotte iki yüksek basınçlı maç kazanma ve sezon sonrasına girme potansiyeline sahip ve eğer kazanırsa bu başarıyı başarmak, muhtemelen yalnızca Ball’un kahramanlıklarından kaynaklanmayacaktır. Bu takımdaki diğer oyuncular tam olarak Charlotte’un neden bu kadar ileri gittiğini size gösterecek.