Güncel Haberler

Kristaps Porzingis'in kim olduğunu hatırlaması gerekiyor

where is the unicorn?

Tek boynuzlu at nerede?
Resim: Getty Images

Kristaps Porzingis’in Mavs’ın düşündüğü adam olmaya başlama zamanı.

Dinle, 7-foot-3 iken Porzing’in yeteneği seni gerçekten bir seçeneğim yok ama özel olmak. Bu yetenek seviyesiyle gelen fiyat budur.

Bu, bir yayayı ortalayamayacağınız anlamına gelir 14 Clippers ile hararetli bir ilk tur serisinde 3 puan. 7-foot-3’te maç başına 3,7 ribaund aldığından bahsetmiyorum bile !! Porzing, normal sezonda en az dokuza yakın bir ortalamadır.

5 fit – 11 Facundo Campazzo, Denver playofflarında Porzingis’in Mavericks’e kıyasla daha fazla ribaund ortalamasına sahip. Bunu bir düşünün.

Porzingis ateş ediyor 43 oyun başına yaklaşık 12 atış yüzdesi. Büyük adam da maç başına sadece üç serbest atış atıyor. Bu, Porzingis’in Mavlar için yeterince agresif olmadığının açık bir göstergesi. Luka Dončić işini yapıyor ve Tim Hardaway, Jr. diğer rol oyuncularıyla birlikte muhteşemdi, bu yüzden Dallas şu anda 2-1 serisinin başını çekiyor. Ancak Mavs bu seriyi kazanmak isterse, saldırgan bir Porzingis’in Clippers savunmasına baskı yapması gerekecek, çünkü 7 fit 3’lük bir büyük ile eşleşebilecek ve topu kontrol edebilecek kimse yok. Porzingis’in yapabileceği şekilde.

G / O Media komisyon alabilir

3 gidemez – 10 yine sadece 9 puanla ve Mav’ların bu seriyi kazanmasını bekliyoruz. Clippers’ın sosyal medyada aldığı iftiraya rağmen yine de iyi bir takımlar ve bu diziyi rahatlıkla kazanabilirler.

Mavs, şut attığında gerçekten korkutucu bir takım olabilir ve ısındığında koşabilir. Ancak sonradan düşünülmüş gibi oynamak yerine ikinci bir seçenek gibi oynamaya başlamak için “ikinci seçeneklerine” ihtiyaçları var.

Dallas’ın sezon sonrası koşusu, yaklaşık $

ödediği iki metrelik Letonyalı’nın oyununa göre belirlenecek yılda bir milyon.

Porzingis Luka’yı sürekli destekleyemezse, derin bir playoff koşusu için tamamlanmış olacak. Yapabilirse, kendilerini potansiyel olarak Batı Konferansı finallerinde bulabilirler.