Güncel Haberler

Milwaukee'deki Orta Adam

everybody loves khris.

Herkes Khris’i sever.

Resim: Getty Images

Bugünlerde onun hakkında daha çok konuşuyoruz ve haklı olarak özgeçmişi bunu gerektiriyor.
71848

Khris Middleton, diğer birçok NBA yıldızı gibi, tutarsız playoff performanslarından

payına sahiptir. . Adil olmak gerekirse, sporun mutlak zirvesinde tutarlı kalmak çok zor. Yine de, Giannis Antetokoumnpo önceden şüpheli ve şimdi bir diz yaralanması ile şüpheli ve onun asla olmama olasılığı ile 50 bu NBA Finalleri serisi sırasında, geri dönerse ve döndüğünde, tüm gözler – bir kez daha – Milwaukee’deki diğer All-Star’da.

Her ne kadar bu Finallerde her zaman çok verimli olmasa da – ki bu, genel olarak konuşursak, sezon sonrası dönemde sürdürülmesi zor – Middleton şüphesiz etkili oldu, aksi takdirde Bucks bu kadar ileri gidemezdi. Birden çok kez All-Star oyuncusu olan oyuncu ortalama oynuyor 15.4 sayı, 8.0 ribaund ve maç başına 5.1 asist 34 playoff başlar. Şu anda şut çekiyor 34. Yüzde 4 sahadan ve 26. %8, onunkinden daha düşük olan üçten yüzde 48/23 aynı kategorilere ayrılır. Yine de maç başına beşe yakın faul çizgisine geliyor ve şut çekiyor 50 Yüzde .6.

Bucks’ın Atlanta Hawks’ı 4-2 yendiği Doğu Konferansı finallerinde, Middleton ilk üç maçın en iyisi değildi. dört gösterim. 26-noktası için kaydedin, – ribaund ve yedi asist Oyun 3 patlaması , Middleton etrafta dolaşıyordu 11 sahadan 34/9 bölmede maç başına puan ve üçten. Evet, yüzde dokuz, 2-için-13. Ancak her ikisi de Antetokounmpo’nun olmadığı son iki maçta, Middleton’ın All-Star versiyonu geri döndü.

1 Temmuz’daki 5. oyunda, Middleton kaydetti 23 puan,

ribaund ve sekiz asist 10-için-15 çekim, iyileştirilmiş (tekrardan, , yüzde dokuz) 3’te 2’ye 6, serbest atışlarda 4’e 5’e isabet ediyor. Ve kapanış maçında, Middleton hücumu ile tamamladı. ) puan ve yedi asist. Orada ateş etti -için-13 zemin, üçe 8’e 4 ve serbest atışlarda 8’e 8.

G/O Medya komisyon alabilir

Middleton’ın yetenekleri, bu NBA Finallerinde tam karşısında oynayacak ve

başka bir adamın yeteneklerini bile yansıtabilir. onunla ABD Takımında. Giannis uzun bir süre sahalardan uzak kalacaksa, hatta sadece 1. Maçta, Middleton’ın Devin Booker ile berabere oynaması muhtemelen yeterli olmayacak, belki de Brook Lopez ve Bobby Portis birleşemezlerse 50 tekrar puan. Sonra tekrar, Jrue Holiday 17 puan ve 10 o maçta da asist yapıyor.

Final tartışmalarının çoğu Chris Paul’un ilk şampiyonluk yüzüğünü ele alıyor. Booker’ın süperstarlığa olası çıkışı ve Antetokounmpo’nun sağlığı. Middleton, bu seride bazı soruları yanıtlamak için aramamız gereken başka biri. Öyle ya da böyle, zorunda kalacak.