Güncel Haberler

Polis iddiasına göre cesur yıldız Marcell Özuna karısını boğdu ve onu duvara fırlattı [Güncelleme]

marcell ozuna in the fulton county jail..

Marcell Ozuna Fulton County hapishanesinde ..
Resim: Fulton County Şerif Bürosu (AP)

Braves dış saha oyuncusu Marcell Özuna, polis memurlarının karısını boynundan tutup duvara fırlattığını gördüklerini iddia ettiklerinde boğulma ve aile içi şiddet nedeniyle ağır saldırıdan Cumartesi günü tutuklandı. 62

Ozuna, Fulton County hapishanesinde bağsız. Sandy Springs şehir hakkında 16 Atlanta’nın Fulton İlçesinde mil kuzeyinde.

SSPD, web sitesi .

Açıklamaya göre memurlar bir 911 çağrı alındı 12: 26 Cumartesi günü bir saldırı ile ilgili olarak Windsor Cove’daki bir rezidansta ilerleme ”. Olay yerine vardıklarında memurlar, dairenin içinden çığlık geldiğini duyduklarını söylüyorlar. Marcell Özuna olarak tanımlanan şüphelinin “kurbanı boynundan tutup duvara fırlatmasına” tanık oldukları iddia edilen tahliyeye göre memurlar daireye girdiler. Açıklamaya göre şu anda MLB’nin Yaralılar Listesi’nde iki parmağı kırılan Özuna’nın kurbana alçıda olan koluyla vurduğu iddia edildi. Serbest bırakma, iddia edilen tartışmanın Ozuna ile eşi arasında meydana geldiğini ve Ozuna’nın “başka olay olmadan” gözaltına alındığını belirtiyor. Serbest bırakmada Ozuna’nın karısının gözle görülür şekilde yaralandığı ancak hastaneye kaldırılmadığı belirtildi.

“Ön soruşturma, bu olayın şüpheli arasında aile içi olduğunu ortaya çıkardı. ve karısı, her ikisi de Windsor Cove evinin sakinleri ”yayını okudu.

İşte sürümün ekran görüntüsü:

braves yıldızı marcell özuna, karısını boğdu ve duvara fırlattı, polis iddiasına göre [update]

Resim: Sandy Springs Polis Departmanı

G / O Media komisyon alabilir

Yeni olan Atlanta Braves York, Mets ile bir dizi için tutuklama hakkında bir açıklama yaptı:

“Marcell Ozuna’nın bu akşam tutuklandığını öğrendik ve derhal Komiserlik Ofisine haber verdik. Braves, Major League Baseball’un toplumumuzun aile içi şiddete hiçbir şekilde tahammül edemeyeceğini ve etmeyeceğini sonuna kadar vurgulayan aile içi şiddet politikasını tam olarak destekliyor. İnceleme tamamlanana kadar, başka bir yorumumuz olmayacak ve konuyla ilgili tüm soruşturmalar, Komiserlik Ofisine yönlendirilmelidir.

ESPN’den Jeff Passan’a göre, Major League Baseball’un Ozuna hakkında bir soruşturma yürütmesi bekleniyor ve “onu ligin müşterek müzakereleri kapsamında askıya alabilir. MLB Oyuncular Derneği ile politika. ”

Ozuna altı haftadır Atlanta dizisinin dışında kırık parmaklarla. Tutuklandığı göz önüne alındığında, muhtemelen iki kez All-Star’ı 2021, en azından.

Major League Baseball, aile içi şiddeti disipline etme konusunda oldukça agresif davrandı. Kısa süre önce bitiren Yankees atıcısı Domingo Germán’da olduğu gibi herhangi bir ücret alınmadı – geçen sezonun tamamını içeren oyun yasağı . Eski Rangers daha yakın Sam Dyson, tutuklanmadığı başka bir davada tüm bu sezon boyunca yasaklandı .

Atlanta’nın tutuklamayla ilgili açıklaması klişeydi, peki ekip gerçekten ne söyleyebilirdi? Zaten soru, soruşturma tamamlandığında takımın ve oyuncularının nasıl tepki vereceği ve MLB ve / veya hukuk sisteminin Ozuna’yı cezalandırması. Şubat ayında, Yankees’in yardımcısı Zack Britton , Germán’ın yaklaşan dönüşü hakkında takdire şayan bir şekilde konuştu , “Bazen takım arkadaşlarınızın kim olduğunu kontrol edemezsiniz. ve durum bu. Yaptığı şeye katılmıyorum. Oyunda ya da saha dışında ya da hiç yeri olduğunu sanmıyorum. ”

Bunda beyzbolun devam eden evrimi hakkında ne öğreneceğiz alan yolun aşağısında.

O zamandan beri ligde olan Ozuna 2013 (Marlins, Cardinals ve Braves), dört yıllık sözleşme imzaladı, $ 65 bu sezon dışında Atlanta’da kalmak için bir milyon sözleşme ve Miami’de iki kez All-Star oldu. Geçen yıl NL MVP oylamasında altıncı oldu.

Bu bir son dakika hikayesidir. Güncellemeler için tekrar kontrol edin.