Güncel Haberler

Tannehill iki okuma yapabilirse, Julio Jones Titans Super Bowl favorileri olmalı

julio jones

Julio Jones
Fotoğraf: Getty Images

Herkesin bildiği gibi, Julio Jones bir Tennessee Titanı olacak.

Bir dakikadır bu hamlenin olasılığını düşünüyorum ve Tennessee hücumu için bir yıldız almaktan daha iyi bir transfer düşünemiyorum zaten sabit bir hücuma eklemek için bu kalibrede.

Titanlar 2021 kategorisinde ilk 5 suça sahip olmalıdır. Ryan Tannehill pas oyununda iki okuma yapabildiği sürece, tahtaya puan koyabilmelidir. Julio ve AJ Brown’ın varlığı ve Derrick Henry’nin yerde size 11 yarda bırakma tehdidi akıllara durgunluk veriyor.

Tannehill topu merkezden alıp sola ve sağa bakabilirse, biri açık olacak. Bu, her iki alıcıya da olmasa da, savunmaların bu kadar saygı göstermesi gerekecek. Ve eğer bir savunma koordinatörü sahada çok sayıda savunma desteğine sahip egzotik bir paket denerse, topu Henry’ye verebilir ve sahada beş yarda bir vuruş yapabilirsiniz.

G/O Medyası komisyon alabilir

Bu, Titanların yenilmez olduğu anlamına gelmez, savunma hala kendini kanıtlamak zorundadır ve hücum koordinatörlerini her yerde Atlanta’da bir baş koçluk pozisyonuna kaybettiler.

Ama bu 11-kazanan bir takımdı geçen sezon ve tüm zamanların en iyi alıcılarından birini kadrolarına eklediler. Jones nispeten sağlıklı kalabilirse, bir Super Bowl yarışında şansları olacak.

Titanların ürkütücü Super Bowl beklentilerine sahip olacağı ilk sezon olacak, bu yüzden baş antrenör Mike Vrabel ve ekibinin nasıl tepki vereceğini görmek ilginç olacak.

Bu büyüleyici bir NFL sezonu olmalı.