Güncel Haberler

Tanrı Milwaukee Bucks, Miami Heat, Jimmy Butler ve playoff basketbolunu korusun

money.

Para.
Resim: Getty Images

Bunu birlikte işleyelim, çünkü bu çok fazlaydı.

Jimmy Butler pivot ayağını kaldırıyor ve kendisini bir taban çizgisi kesicisini bekleyerek şeride park ediyor (Duncan Robinson, kim bu genellikle) etrafını sarmak ve topla anahtarın tepesine doğru yolunu bulmaktır. Bunun yerine, Butler devrilir ve Milwaukee Bucks bir sonraki hava atışı kazanır. Ama 3-for-şuna rağmen – , Butler, kuraldaki son hakimiyet için topu elinde tutuyor. Yılın Savunmacı Oyuncusu Giannis Antetokounmpo kapandı Butler yere düştü ve oyunu .

Ama bekle, Khris Middleton, yüzüne bir dirseğini fazla indirdikten dakikalar sonra, güçlü tarafına geçer ve uzatma modunda 0.5 saniye ile oyunu kazanan oyuncuyu vurur.

Bucks, Miami Heat’e karşı 1-0 öne geçti, ama kim bu konuda daha iyi hissedecek? Elbette, bu Milwaukee, ama sadece kazandılar 109 – 107 Butler’a rağmen (4-for – 22), Bam Adebayo (4-for – 15) ve Tyler Herro (2-for – 10) çekim için birleştirmek 10-için-40. Ama Isı, biri için kaybetme konusunda harika hissedebilir, ancak Milwaukee’yi 16 üçten atış yüzdesi, Giannis’i verimsiz ile sınırlıyor -için-27 ve isabet 20-nın-nin-50 (27 yüzde) harika bir Robinson performansına üç teşekkürler?

G / O Medya komisyon alabilir

en fazla 25 serisi (muhtemelen daha az), ileriye dönük olarak ele alınması gereken daha birçok sorumuz var. Bam aslında açık bırakıldığı orta sınıf jumper’ları alacak mı? Butler, sezon boyunca defalarca sergilediği hücumu bulabilecek mi? Giannis kötü şutlarına sahadan ve serbest atışlarda 6’ya kaldığı yerden devam edecek mi? – ? Ve dirseği o kadar acıyor mu? ( Bundan sonra kolunu takmak zorunda kaldı .) Jrue Holiday, anti-Eric Bledsoe olması Milwaukee için bu sefer yeterince fark yaratıyor mu? . ? Yoksa geçen sezon sadece beş maçta yaptıkları gibi Tyler Herro’nun Kilidini açmak, Heat’in Bucks’ı tekrar yenmesinin anahtarı mı?

Ve en büyüğü ikinci oyunda cevaplanacak: Muhtemelen ligin en iyi play-off koçu olan Erik Spoelstra, Heat’in oyun planını ayarlamak için ne yapacak? Ve nasıl olur da sıcak koltuk tutucu Mike Budenholzer , ayarlamalar yapmakta çok kötü, Bucks’ı ikinci oyunda muhtemelen farklı bir ısı için hazırlayacak?

Ama bildiğimiz şey muhteşem olduğu. Normal sezon gecelerinde ezici takımların gol atmasına 140 izin veren saçma savunma değildi. Bir takımın oynamaya hazır olmadığı bir patlama değildi. Görmek istediğimiz resmi playoffların başlangıcıydı ve hepimiz bunun yedi maçına memnuniyetle kaydolacağız.