Güncel Haberler

TE'de Tim Tebow'unuz varsa, WR'de ilk tur RB seçiminizi kullanmak çok önemli değil

tim tebow at te? how about travis etienne at wr?

Tim Tebow, TE’de mi? WR’de Travis Etienne’e ne dersiniz?
Resim: AP

Çaylak mini kampları devam ediyor. Yarının yıldızlarını yeni formalarında görmek için ilk şansımız. Hayranları, Ravens’in OL Ben Cleveland ve sincap yeme eğilimleri gibi yeni, eğlenceli karakterlerle tanıştırıyor. Çaylak mini kampları da takip edilecek ilginç hikayeler sunuyor.

Bunlardan biri bugün Jacksonville Jaguar’larından HC Urban Meyer’den geldi. İlk yıl NFL koçu basın toplantısında gazetecilere, ilk tur draft seçimi olan eski Clemson devre arası Travis Etienne’in “ tüm minicamp temsilcilerini geniş alan alacağını söyledi. . ” Bu karar, imzalaması Tim Tebow dışında, şimdiye kadarki kararlarından daha fazla kafa karıştırmaya neden oldu. Pozisyonunu tamamen değiştirmek için neden ilk turda birini seçtin?

Urban Meyer aslında en patlayıcı oyuncularını WR-HB’ye dönüştürme eğiliminde. melezler – Utah’ta Parris Warren, Florida’da Percy Harvin ve Ohio Eyaletinden Curtis Samuel ve Paris Campbell bunlardan sadece birkaçı. Meyer, en dinamik oyuncularının olabildiğince sık topa dokunmasını istiyor.

Etienne zaten kolejde olağanüstü bir alıcıydı. Geçtiğimiz yıl Etienne, tüm kolej futbolunun saha atışlarında ( ve ilk vuruş / gol atışlarıyla liderlik etti. (29). PFF ayrıca Etienne’e 93 notunu da verdi. 6 – 2020.

NFL de geleneksel geri koşudan uzaklaştı. 2020 içinde, yalnızca 10 NFL’de 200 acele etme girişimleri. Sadece 10 yıl önce, bu sayı 20 . Arka sahanın dışına çıkabilen yarı oyuncuların kariyerleri çok daha uzun olma eğilimindedir, bu nedenle Meyer’in Etienne’in yeteneklerini sezon başlamadan önce ince ayar yapma kararı, eski Clemson Tiger’a uzun vadede fayda sağlayabilir. Bir alıcı konumundan rota çalıştırma yeteneği, ligde çok daha sıcak bir meta haline geliyor. Yakın zamanda 2019, geri koşularda bir 11 – ortalamanın üzerinde savunma ayarlı değer yüzdesi ( DVOA ) ne zaman Geniş dizilişte yalnızca yüzde 3 ve arka alanın dışında rotalar çalıştırırken yüzde -0,7 ile karşılaştırıldığında, yuvada sıralanmıştır.

G / O Medya komisyon alabilir

Christian McCaffrey (CAR), Alvin Kamara (NO), Austin Ekeler (LAC) ve James White (NE) gibi arkalar oyunu değiştirdi. Hücum çizgisinin oluşturduğu deliklere sığma yeteneği artık yeterli değil … 1,8 metrelik bir değilseniz, 240 – Derrick Henry adlı kiloluk canavar. Topu yukarı doğru havaya itebilmeli veya en azından gelen pas koşucuları yavaşlatabilmelisiniz.

Seçme kararı 25 ile Etienne en azını söylemek için sorgulanabilirdi. Neden acemi çaylağınızdan bir yıl sonra, inanılmaz takım dostu bir sözleşmeyle , 1’den fazla koştu, 000 yarda ve yedi gol mü? Bununla birlikte, Meyer’in Etienne’i alıcıda çalıştırma kararı sadece takımın arka sahada derinliğini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda Lawrence’a bir takımda havadan çok ihtiyaç duyulan bir silahı da verir 29 geçen sezon resepsiyon başına yarda olarak ligde. Yüzeyde şüpheli görünebilir, ancak Meyer işini biliyor. Ve bu hamle, gelecekte Etienne için yalnızca iyi şeyler anlamına gelebilir.