Güncel Haberler

Tim Tebow GERÇEKTEN rekabetçi, hepiniz … Peki ne?

f, these guys.

F, bu adamlar.
Resim: Getty Images

Urban Meyer diyor Tim Tebow, “bulunduğunuz en rekabetçi manyak hiç konuşmayacağım. ”

Her şeyden önce Urban Meyer açık bir şekilde 8 ve 6 yaşlarındaki çocuklarımla hiç tanışmamış ve ömür boyu tahta oyunlarını kimse daha sonra soğuması için başka bir odaya gitmeye ihtiyaç duymadan başarıyla tamamlamış bir yandan sayılabilir. Evimdeki Şeker Diyarı panosu, çılgın rekabet öfkesi sonucu ikiye bölündü.

Şeker Diyarı.

Şeker. Arazi.

Daha da önemlisi, hiçbir eh Tebow rekabetçi değildir. Adam vurduğu üç yıl boyunca ikinci lig beysbolu oynadı. , saçmalıklar ve kıkırdamalar için. Bunu yaptı çünkü berbat bir profesyonel oyun kurucu olmasının bir sonucu olarak NFL fırsatlarını tükendi ve bitmeyen rekabet arzusunu tatmin etmek için başka bir şey yapması gerekiyordu.

Sonra Meyer geldi ve sanki bu adam 33, dokuz yıldır bir NFL maçı oynamadı ve toplam sıfır NFL ve sıfır üniversite resepsiyonu var… hadi bunu 6 fit-3 verelim, 245 – pound adam dar bir son olma şansı, medyan boyutunun 2020 6-5’ti, 250 ve tüm bu oyuncular – bunu anlayın – sıkı sonuçlar olarak sürekli deneyime sahiptiler.

Tebow, NFL taslağı birleştirildi 2010 ve 4. içinde 40 – sıralanan yarda çizgi 11 bu yılki birleştirmede, 0. 27 saniye sonra Tebow’un mezun olduğu Florida’dan Kyle Pitts’i seç.

G / O Medya komisyon alabilir

Gün içinde Tebow’un bir en birleştirmek bu yıl her sıkı ucunu dayak olurdu). 5-inç dikey sıçrama,. Ancak büyük bir dikey, sıkı bir son için illa ki o kadar büyük bir anlaşma değildir. . . 5 inçlik beşinci turda Zach Davidson ve Ben Mason seçimlerdi ve Briley Moore’u saf dışı bıraktı.

Davidson, sıkı bir son olmasının yanı sıra, Central’dı Missouri’nin bahisçisi. Belki Tebow bunu kaldırabilir, çünkü Jaguarlar, Tebow’un gerçekten deneyime sahip olduğu pozisyonda Trevor Lawrence ile birlikte.

Bu biraz saçmalık

Medina Spirit en son uyuşturucu testlerini geçti , bu yüzden lekeli Kentucky Derby galibi Preakness’ta koşmasına izin verilecek.

Mükemmel bir anlam ifade ediyor. Tıpkı Ben Johnson’ın 9. 79 saniye koştuğu zamanki gibi 100 metrelerde 1988 Olimpiyatlar, steroidler için pozitif test edildi, ardından altı gün sonra geri geldi ve Kanada’yı 4 kat altın madalya kazandı 100 aktarıcı

Bu nedir? Johnson, Seul Oyunlarından hemen diskalifiye edildi ve Kanadalı Desai Williams, Atlee Mahorn, Cyprian Enweani ve Brian Morrison ekibi, bayrak yarışını yedinci olarak bitirdi. Sovyetler Birliği’nden kazanan takımın saniye arkasında mı?

Tuhaf.