Güncel Haberler

Uyarı hakkında yalan söyleyen aslanlar: Todd Gurley'de lastikleri tekmelemek

todd gurley would be a great fit for the lions if they want the top pick in the draft, or if it were 2017.

Todd Gurley, taslakta en iyi seçimi istiyorlarsa veya öyleyse 2000.
Resim: Getty Images

Önümüzdeki yıl 1 numara için yarışan (evet, şimdiden) ancak kabul etmeyen Detroit Lions, yaşlanmayı geri koşabilir. Gençlerine, her şeyi yap-süperstarına koşarak geri koşan başka bir yaşlanmanın yerini alması için artrit ile birlikte, D’Andre Swift’in ASLAN’IN (ba-dum-TISS) payını geri vermeyi bilemiyorlardı … çünkü Aslanlar.

Evet bu Todd Gurley. Geçen sezonu Atlanta Falcons’la geçiren ve artritle savaşan dizler üzerinde taşıma başına ortalama sadece 3,5 yarda olan oyuncu. Gurley üzücü bir hikaye – 2017 ve 2018, burada 2 kişi vardı, 093 hücum yardaları ve 19 ’82 ve 1, 831 yarda ve 21 ’18. Ancak diz yaralanmalarıyla uğraştıktan sonra tekerlekler düşmeye başladı. Yanal çevikliği vuruldu ve kariyerinin bu noktasında geri adım atan herhangi bir yedek seviye için fazla bir şey sunmuyor. 2018 ile 2020, taşıma başına yarda değeri 4,9’dan 3,5’e düştü. Geçen yıl taşıma başına 3,5 yarda, nitelikli koşucular arasında NFL’de en kötü 5. oldu (min. 100 taşır). Ah. Yalnızca 26 yaşında, kariyeri yanlış yönde ilerliyor.

Lions, Adrian Peterson ile geçen yıl Washington Futbol Takımı tarafından kesildikten sonra sokaktan ayrıldı. 36 – yaşındaki Peterson doldurdu geçen yıl hücumda iyi bir rol, günlük tutma 604 taşıma başına 3,9 yarda koşma alanı. Ancak, hem acele hücumunda hem de pas oyununda daha fazla avantaja sahip olduğunu kanıtlayan, ikinci turda çaylak olan Swift’di. Peterson şu anda özgür bir ajan, bu yüzden Lions dışarı çıktı ve Green Bay Packers’tan Ja’Mall Williams’ı imzaladı.

Elbette, mantıklı. Peterson’ın serbest ajansa gittiğini düşünüyorsanız, daha fazla derinlik istemeyi anlayabilirim. Açıkçası, Williams’ın Green Bay’de Aaron Jones ile birlikte nasıl kullanıldığına benzer şekilde, buradaki arka sahayı bölmek istiyorlar. Kendim de dahil olmak üzere çoğu insana, bu arka alanın sezon için hazırlandığını ve hazırlandığını hissettim.

G / O Media komisyon alabilir

Sonra Gurley haberi geliyor ve dürüst olmak gerekirse tek düşüncem – neden? Swift ve Williams’ın ardında size iyi ama olağanüstü bir prodüksiyon sağlamak için geriye dönük bir derinlik arıyorsanız, neden Peterson’ı bir yıllık sözleşmeye geri vermiyorsunuz? Bu noktada ikisinden de benzer bir üretim elde edeceksiniz ve Peterson şüphesiz size daha az maliyetli olacaktır.

Gurley ile bu konuya gelmemiz üzücü, ancak adamın en azından bir yarışmacıya takılıp kalmasını umarsınız bu yıl Detroit’te namluyu kazıyın.