Güncel Haberler

Yerli kahraman ve her zaman yeşil Hoolahan, Cambridge'e zirveye yardım ediyor | Ben Fisher

Taraftar ve eski sekiz yaş altı teknik direktör Mark Bonner, serbest skorlu League Two kulübünde beklenmedik bir şekilde yükselme mücadelesini yönetiyor

Futbol Menajerinde adını duyuran yerli bir kahramanın ayırt edici özelliklerine sahip romantik bir yükseliş, ancak bu bir fantezi dünyası iken, Mark Bonner çocukluk kulübünde çizgilerini kazandıktan sonra sığınaktaki çekimleri yapıyor. Akademi müdürü, birinci takım koçu, müdür yardımcısı ve bakıcı görevindeki büyüler baş antrenör olma yolunu açmadan önce yaklaşık yirmi yıl önce Cambridge United'ın sekiz yaşından küçüklerine koçluk yapmaya başladı.

"Bölgede büyümek ve çocukken bir destekçi olmak çok alışılmadık bir [hikaye] – Bunu biliyorum ve bunu hafife almıyorum – ama aynı zamanda bir yarışma kazanmadım. burada ol, ”diyor Bonner. “Bu rolü hayran olarak yapamazsınız çünkü bu pozisyonda ihtiyacınız olan şey fanatik davranış değildir. Sakin, istikrarlı ve doğru kararlar vermelisiniz. Kulübü seviyorum ve onun için en iyisini istiyorum, ancak bazen başarılı olma şansına sahip olmak için popüler olmayan kararlar almam gerekiyor. "

Okumaya devam et …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir